Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
92 900 €
181 696.61 лв.

(1 366 €, 2 671.66 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:27 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 145 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

💥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ - САМО ПРИ НАС! 💥 ОФЕРТА: 20026
Агенция за недвижими имоти, ''ГОЛД ИМОТИ'' има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в кв. Остромила.
✔️ Разпределение:
коридор, всекидневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, склад и две тераси от всяка стая.
☀️ Изложение и етаж:
- Позиционирано е на ет. 4 от общо 4.
- Изцяло южно изложение.
✔️ Степен на завършеност:
Апартаментът се продава на шпакловка и замазка, с изградена ВиК, ел. инсталация с монтирани контакти и ключове, ПВЦ дограма и входна блиндирана врата.
🏙️ За комплекса:
- Система за видеонаблюдение и контрол на достъпа, с цел осигуряване на спокойствието и сигурността на собствениците.
- Споделени пространства в богато озеленен двор, пейки, детски площадки и стрийт фитнес.
🏗️ За инвеститора:
- Зад проекта стоят опитни строителни и инвестиционни компании, обединени от обща визия да създават жилища с високо качество, модерна визия и дълготрайна стойност.
- Екипът има богат опит във финансирането, проектирането и реализацията на жилищни сгради от висок клас, което е гаранция за сигурност и надеждност на инвестицията.
🅿️ Паркиране: Има възможност за покупка на наземно паркомясто.
📅 Срок на изпълнение:
АКТ 14 - лятото на 2026 г.
АКТ 16 - края на 2028 година.
📌 Локация:
Комплексът се намира на асфалтирана улица в кв.Остромила - мястото, където градът среща природата предпочитан както от млади семейства, така и от хора, търсещи спокойствие и чист въздух, без да се лишават от удобствата на градския живот. Районът се развива с бързи темпове и предлага идеална среда за модерен и спокоен начин на живот.